Platba a doručenie

MOŽNOSTI PLATBY

Platba na bankový účet

Peniaze môžete odoslať na číslo našeho bankového účtu:

Tatra bavka
IBAN: SK58 1100 0000 0029 2986 9716
BIC/SWIFT: TATRSKBX

V tomto prípade je tovar expedovaný ihneď po obdržaní Vašej platby. 

V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude prijatá na našom bankovom účte do 10-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Číslo účtu v Tatra banke SK58 1100 0000 0029 2986 9716. Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry.

Dobierka

Samozrejme môžete platiť aj v hotovosti, dobierkou. Tovar na dobierku uhradíte prepravcovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.

Dopravca Cena
Kuriér   5,99 EUR
Slovenská pošta   5,99 EUR
 Osobný odber   0 EUR

Pri objednávke nad 89 Eur je poštovné pri platbe vopred zadarmo. Pri objendávaní guličiek nás prosím kontaktujte, nakoľko na tento tovar sa vzťahujú iné ceny prepravy.

Platba platobnou kartou alebo PayPal

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Platbu kartou môžete realizovať pri výbere platby. Prostredníctvom platobnej brány PayPal môžete platiť kartou aj v prípade, že nemáte PayPal účet. Stačí vyplniť platobné údaje z karty a to číslo karty, platnosť karty a CVV kód zo zadnej strany platobnej karty. V prípade, že máte PayPal účet môžete platiť priamo aj týmto spôsobom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho PayPal účtu do 10-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Tovar zostáva do úplného zaplatenia majetkom predávajúceho.

DORUČENIE

Všetky objednávky sú expedované z Piešťan a sú prepravované dopravcami DPD a Slovenská pošta. Priemerná doba dodania od odoslania sa pohybuje okolo 1 až 3 pracovných dní.

Po vyexpedovaní objednávky Vám bude do druhého dňa, na e-mail uvedený v objednávke, zaslané podacie číslo zásielky, kde je uvedený i priamy odkaz na sledovanie Vašej zásielky.

 

Zásielková spoločnosť DPD do 24 hodín po celej SR

Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar obvykle do 24 hodín po celej SR. Tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky. Tovar zasielame každý pracovný deň a všetkok tovar, ktoý je skladom je odoslaný do 24 hodín po objednaní.Tovar je doručovaný prostredníctvom kurierskej spoločnosti v pracovné dni 8:00 – 17:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný a záleží od prepravcu. Pokiaľ prepravcom nebudete zastihnutý, dostanete do schránky informáciu o ďalšom pokuse o doručenie. 

 

Zásielky poštou do 2 pracovných dní po celej SR

Zásielky poštou posielame každý pracovný deň a obvyklá doba doručenia sú 1 až 3 pracovné dni od odoslania objednávky.

 

Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť, keď je zásielka poškodená?

Tovar je v plnej výške poistený, je však nutné ho skontrolovať pri prevzatí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca neuznáva. Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, tovar od prepravcu neprevezmite a informujte nás (telefonicky, mailom).  V prípade, že poškodenie obsahu zásielky zistíte po jeho prevzatí, je nutné nás kontaktovať do 24 hodín  na info@paintballpark.sk alebo telefonicky.

 

Osobný odber

Tovar je možné si osobne prevziať na adrese 921 01 Piešťany v priestoroch budovy Villa Hungaria – kancelárie FoxBox. Treba sa však predom telefonicky dohodnúť na čísle +421 915 222 071