Phoenix paintball arena

Phoenix paintball arenaNie vždy sa dá hrať vonku. Niekedy je zlé počasie, chladno, prší, alebo je celé ihrisko pod prikrývkou snehu. Dobre že sú tu ešte indoorové paintballové haly.

 

Nie je žiadnou novinkou, že za posledné roky vzniklo na Slovensku alebo v Čechách niekoľko podobných paintballových hál. Oproti outdoorovým ihriskám majú niekoľko výhod, ale samozrejme aj nejaké nevýhody. Najväčšou výhodou je, že sa v nich dá hrať stále. Či je deň, noc, prší, zima, teplo atď. Jednoducho kedy chcete, vtedy si zahráte.

 

Jednou z takých hál je aj nové ihrisko, ktoré otvori paintballový tím Phoenix a to Phoenix paintball arena. Ihrisko sa nachádza v priestoroch neďaleko železničnej stanice v areáli bývalej výrobne drôtov v Hlohovci a hala má rozmery 60×30 metrov. Chalani z Phoenix paintball team-u majú bohaté skúsenosti ako z športového paintballu, tak i z organizovania komerčných akcií pre širokú verejnosť.

 

Pre športových paintballových hráčov je tu možnosť zúčastniť sa na skvelých tréningoch a akciách, ktoré sa v tejto hale konajú minimálne raz za dva mesiac. Spolupráca s bratmi Čechmi vytvorila aj niekoľko skvelých sústredení, kde sa nečerpali len nové znalosti, ale všetci zúčastnení ich hneď dostali do krvi vďaka mini-turnajom.

 

Pre komerčných, teda občasných hráčov paintballu, je tu možnosť objednania si haly na 2 hodiny a do zbláznenia sa zabávať. Pre hru majú chalani pripravené Tippmann značkovače. Každý hráč si môže bezplatne zapožičať celú výstroj a to maskou s termálnym sklom, rukavice, chrániče kolien prípadne overal. Hrá sa s gumenými guličkami typu reeball, ktoré nijak nezašpinia ani nezrania. Úsťová rýchlosť guličky je 250 fps (cca 75 m/s).

 

Hrať môže ktokoľvek a takmer kedykoľvek. Treba si to len dohodnúť 🙂
Ak máte k paintballu vzťah a chcete sa v ňom zlepšovať, môžete sa zúčastňovať aj tréningov spolu s tímom Phoenix.

 

Ak sa chcete zabaviť a vyblázniť po práci s kolegami, indoorová paintballová hala Phoenix paintball arena je tu pre vás. Prípadne zoberte na malú hru aj šéfa a prežeňte pre zmenu vy jeho 😉

 

Cena hry: 5€ na 2h na osobu.

 

Adresa:
Mierová 2317
920 01 Hlohovec

Tel.: +421 915 222 071